LokalizacjaWrocław
Ilość godzin1
DataIndywidualna
Cena80 PLN

 


Kurs indywidualny w Akademii Języka Chińskiego Wushi przeznaczony jest dla każdego, kto pragnie dopiero rozpocząć swą przygodę z językiem i kulturą Chin lub kontynuować naukę mandaryńskiego na dowolnym poziomie.


Dzięki innowacyjnemu, specjalnie opracowanemu przez naszych nauczycieli programowi nauczania doskonale łączymy wysoką efektywność nauczania z przyjemnością uczenia się. Wyróżniającym nas na tle innych szkół atutem jest uwaga, jaką przykładamy do jakości. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby nasi uczniowie szybko i łatwo przyswajali umiejętności z zakresu mówienia, czytania i pisania.

Organizacja zajęć

Terminy i ilość godzin ustalane są po konsultacji z kursantami. Jedna lekcja trwa pełną godzinę zegarową (a nie lekcyjną, 45- lub 50-minutową).


Gwarantujemy kursantom pełną satysfakcję z nauki indywidualnej z lektorem i oferujemy najniższe we Wrocławiu ceny.

Materiały

W myśl filozofii kursu indywidualnego, dobór wszelkich materiałów do nauki następuje w wyniku konsultacji ze studentką/studentem, biorąc pod uwagę jej/jego oczekiwania, możliwości i potrzeby.


Jako podstawę programową postanowiliśmy przyjąć renomowany podręcznik „New Practical Chinese Reader”, cieszący się uznaniem wśród nauczycieli języka chińskiego na całym świecie. Gwarancją jego jakości niech będzie fakt, że został opracowany pod kątek chińskiego państwowego egzaminu z języka mandaryńskiego HSK.


Jeśli jednak student/ka oczekuje nauki z innego podręcznika, z przyjemnością się dostosujemy do jej/jego potrzeb.


„NPCR” to podstawa programowa, ale nie jest to jedyne źródło, z którego korzystamy. Podczas zajęć stosujemy szeroką gamę materiałów dodatkowych pochodzących z innych podręczników, są to np. „Chińszczyzna po polsku – praktyczna gramatyka języka chińskiego” oraz „Akademicki podręcznik do nauki języka chińskiego”. Czerpiemy również z materiałów autorstwa naszych lektorów.

Materiały zapewniane są przez szkołę.

Nauczyciele

Aby zapewnić naszym uczniom jak najpełniejsze opanowanie wszystkich aspektów języka chińskiego, zajęcia prowadzone są wymiennie przez polskiego sinologa i chińskiego. Dzięki tej innowacyjnej metodzie kursanci efektywnie zgłębiają chińską gramatyką i słownictwo, wyjaśniane w przystępny sposób przez lektora polskiego, oraz umiejętności mówienia i pisania, rozwijane przez lektora chińskiego.


Wszyscy nasi nauczyciele biegle znają język chiński i polski oraz posiadają duże doświadczenie w nauczaniu.

Efekty kształcenia

Efekty kształcenia dla kursu zaawansowanego zależne są od dotychczasowej znajomości języka chińskiego przez kursanta/tkę, jej/jego potrzeb i możliwości oraz organizacji zajęć.

Terminy i ceny

Gwarantujemy satysfakcję z nauki, stosowne rozwinięcie dotychczasowych umiejętności i duży postęp w znajomości języka chińskiego.

80 PLN

Cena jednej godziny zegarowej w naszej szkole wynosi 80 PLN 

ZAPISUJE SIĘ