LokalizacjaWrocław
DataIndywidualna
Cena80 PLN

 

Specjalny kurs przygotowawczy do HSK w Akademii Języka Chińskiego Wushi przeznaczony jest dla każdego, kto uczy się już lub planuje dopiero zacząć uczyć się języka chińskiego, i pragnie zwieńczyć swój wysiłek zdaniem chińskiego państwowego egzaminu językowego HSK – Hanyu Shuiping Kaoshi (汉语水平考试) – na dowolnym poziomie.

Zdanie egzaminu HSK owocuje otrzymaniem jedynego powszechnie rozpoznawanego na świecie certyfikatu znajomości języka chińskiego. Posiadając certyfikat HSK, znacznie podnosimy naszą wartość na rynku pracy. Jest on również podstawą do ubiegania się o stypendia naukowe do Chińskiej Republiki Ludowej.

Egzamin HSK jest niezwykle specyficzny, i choć ucząc się języka chińskiego w dowolny sposób nadal możemy go zdać na odpowiednim poziomie, warto również zgłębiać język Państwa Środka w ukierunkowaniu właśnie pod ten egzamin. Dzięki temu w ogromnym stopniu zwiększamy swoją szansę na sukces.

Nasi lektorzy z przyjemnością poprowadzą naukę języka chińskiego kursantów w taki sposób, aby zapewnić im osiągnięcie oczekiwanego wyniku. Zajęcia przygotowane są specjalnie pod indywidualne umiejętności i oczekiwania kursantów.

W ramach kursu udzielamy także wszelkich niezbędnych porad na temat technicznej strony zdawania egzaminu HSK.

 

Organizacja zajęć

Terminy i ilość godzin ustalane są po konsultacji z kursantami. Jedna lekcja trwa pełną godzinę zegarową (a nie lekcyjną, 45- lub 50-minutową).
Gwarantujemy kursantom pełną satysfakcję z nauki z lektorami i oferujemy najniższe we Wrocławiu ceny.

W zależności od potrzeb i zainteresowania, zajęcia przygotowawcze do egzaminu HSK mogą odbywać się w trybie indywidualnym lub grupowym. W przypadku kursu grupowego jedynym warunkiem jest zbliżony poziom kursantów i chęć podejścia do egzaminu HSK na tym samym poziomie.

Materiały

Materiały dla kursu przygotowawczego do HSK dobierane są indywidualnie po konsultacji z kursantem, na podstawie jego poziomu znajomości języka chińskiego oraz poziomu certyfikatu HSK, który kursant chciałby uzyskać.

Wykorzystywane przez nas materiały pozwalają na osiągnięcie zrównoważonego postępu w nauce języka chińskiego jako takiego, ze szczególnym naciskiem na przygotowanie pod egzamin HSK. Staramy się, aby nasi uczniowie wynieśli z lekcji jak najwięcej.

Nauczyciele

Aby zapewnić naszym uczniom jak najpełniejsze opanowanie wszystkich aspektów języka chińskiego, zajęcia prowadzone są wymiennie przez polskiego sinologa i chińskiego. Dzięki tej innowacyjnej metodzie kursanci efektywnie zgłębiają chińską gramatyką i słownictwo, wyjaśniane w przystępny sposób przez lektora polskiego, oraz umiejętności mówienia i pisania, rozwijane przez lektora chińskiego.


Wszyscy nasi nauczyciele biegle znają język chiński i polski oraz posiadają duże doświadczenie w nauczaniu.

Efekty kształcenia

Efekty kształcenia dla kursu zaawansowanego zależne są od dotychczasowej znajomości języka chińskiego przez kursanta/tkę, jej/jego potrzeb i możliwości oraz organizacji zajęć.

Terminy i ceny

Terminy i ceny zajęć ustalane są na podstawie indywidualnych oczekiwań i możliwości kursantów. W przypadku utworzenia grupy min. 2 osób, cena dla jednej osoby odpowiednio maleje. Ale i kursantom indywidualnym gwarantujemy najatrakcyjniejsze ceny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, emailowego lub poprzez formularz na stronie.