LokalizacjaWrocław
Cena1399 PLN

 

Masz chwilę oddechu w pracy w okresie wakacyjnym? Jesteś uczniem lub studentem, a nie zapełniłeś swoich wakacji po brzegi wyjazdami i innymi zajęciami? A może po prostu, właśnie teraz zachciałeś nauczyć się chińskiego? Przyjdź do nas, my w wakacje nie odpoczywamy!

Wakacyjny kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym w Akademii Języka Chińskiego Wushi przeznaczony jest specjalnie dla tych, którzy chcieliby zacząć poznawać język i kulturę Chin, ale dotąd nie mieli czasu lub możliwości, zajęci codziennymi obowiązkami.

Wakacje to świetny okres na rozpoczęcie nauki mandaryńskiego. Sprzyja temu więcej wolnego czasu i przyjemny charakter naszych zajęć, w najmniejszym stopniu nie kojarzący się z ciężką całoroczną pracą.

Bo dzięki innowacyjnemu, specjalnie opracowanemu przez naszych nauczycieli programowi nauczania łączymy radość uczenia się z wysoką efektywność nauczania. Wyróżniającym nas na tle innych szkół atutem jest uwaga, jaką przykładamy do jakości. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby nasi uczniowie szybko i łatwo przyswajali umiejętności z zakresu mówienia, czytania i pisania.

Organizacja zajęć

Nasz wakacyjny kurs trwa 30 godzin zegarowych (a nie lekcyjnych, 45-minutowych lub 50-minutowych). Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny – w porach popołudniowych i wieczornych. Jako jedyna szkoła języka chińskiego we Wrocławiu gwarantujemy małe, maksymalnie 8-osobowe grupy zajęciowe w tak atrakcyjnych cenach. Wierzymy w wyższość jakości nad ilością. Tylko tak nieliczne grupy zapewniają kursantom komfort nauki i możliwość pełnego skorzystania z kursu.

 

Po zakończonym kursie gwarantujemy możliwość kontynuowania nauki także po wakacjach, jeśli pozostanie odpowiednia ilość uczestników.

 

Materiały

Nasz kurs językach chińskiego oparty jest w dużej mierze na podręczniku “New Practical Chinese Reader”. Należy on do najchętniej wybieranych materiałów dydaktycznych, wybieranych przez lektorów języka Państwa Środka. O jego jakości, rzetelności i poziomie zaawansowania świadczyć może fakt, że jest on powszechnie używany podczas przygotowań do państwowego egzaminu HSK, sprawdzającego znajomość języka mandaryńskiego – najpopularniejszej odmiany języka chińskiego.

Sięgając po popularne i sprawdzone materiały nie zapominamy również o lokalnych materiałach. Nasze zajęcia opieramy również o takie podręczniki, jak “Akademicki podręcznik do języka chińskiego” oraz “Współczesny język chiński” i wiele innych. Czerpiemy również z rozległej wiedzy i doświadczenia naszych pracowników, którzy sami tworzą i opracowują część materiałów dydaktycznych wykorzystywanych podczas zajęć.

Materiały zapewniane są przez szkołę.

Nauczyciele

Aby zapewnić naszym uczniom jak najpełniejsze opanowanie wszystkich aspektów języka chińskiego, zajęcia prowadzone są wymiennie przez polskiego sinologa i chińskiego lektora. Dzięki tej innowacyjnej metodzie kursanci efektywnie zgłębiają chińską gramatyką i słownictwo, wyjaśniane w przystępny sposób przez lektora polskiego, oraz umiejętności mówienia i pisania, rozwijane przez lektora chińskiego.

 

Wszyscy nasi nauczyciele biegle znają język chiński i polski oraz posiadają duże doświadczenie w nauczaniu.

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu wakacyjnego w Akademii Języka Chińskiego Wushi nasi kursanci

 • W zrównoważony sposób zdobędą podstawowe umiejętności z zakresu mówienia, czytania i pisania po chińsku
 • Rozwiną w sobie zainteresowanie Chinami i językiem chińskim oraz chęć do dalszej nauki
 • Poznają około 300 słów i 200 znaków
 • Zostaną wprowadzeni w świat Chin: dowiedzą się, co charakteryzuje język chiński, jego pismo i wymowę, co jest w nim łatwe, a co trudne i jak najskuteczniej zgłębiać jego tajniki
 • Nauczą się m.in.
  • Witać z innymi osobami i przedstawiać się
  • Rozmawiać o nastroju
  • Pytać o narodowość, wykształcenie i zawód
  • Dyskutować o zainteresowaniach
  • Umawiać się na spotkania
  • Rozmawiać o członkach rodziny i przyjaciołach
  • Podawać wiek, datę, godzinę i ceny
 • W bardzo przystępny sposób zgłębią w gruncie rzeczy prostą gramatykę chińską
 • Opanują poprawną wymowę języka chińskiego, w tym często sprawiające problem tony

 

Ilość godzin 30

799 PLN

Tylko teraz, cena kursu:

ZAPISUJE SIĘ