LokalizacjaWrocław
Ilość godzin50h
Cena1399 PLN

Kurs zaawansowany w Akademii Języka Chińskiego Wushi przeznaczony jest przede wszystkim dla dorosłych i młodzieży, którzy uczyli się już języka chińskiego przynajmniej 2 lata. Znajomość języka chińskiego przez naszych studentów zostanie sprawdzona, aby dokładnie dopasować materiały dydaktyczne do ich potrzeb i poziomu.

Dzięki innowacyjnemu, specjalnie opracowanemu przez naszych nauczycieli programowi nauczania doskonale łączymy wysoką efektywność nauczania z przyjemnością uczenia się. Wyróżniającym nas na tle innych szkół atutem jest uwaga, jaką przykładamy do jakości. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby nasi uczniowie szybko i łatwo przyswajali umiejętności z zakresu mówienia, czytania i pisania.

Organizacja zajęć

Terminy i ilość godzin ustalane są po konsultacji z kursantami. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny lub w innym układzie, zależnym od potrzeb studentów.

Jako jedyna szkoła języka chińskiego we Wrocławiu gwarantujemy małe, maksymalnie 8-osobowe grupy zajęciowe w tak atrakcyjnych cenach. Wierzymy w wyższość jakości nad ilością. Tylko tak nieliczne grupy zapewniają kursantom komfort nauki i możliwość pełnego skorzystania z kursu.

Materiały

Jako podstawowy materiał do nauki przyjęliśmy chiński podręcznik „NCPR 3”. Jest to podstawowe źródło dydaktyczne dla studentów pragnących opanować dialekt mandaryński, którzy przygotowują się do uzyskania państwowego certyfikatu w Chinach.

W ramach materiałów dodatkowych korzystamy również z autorskich treści, przygotowanych przez grono naszych lektorów, a także innych podręczników dostępnych na rynku. Wśród nich wymienić możemy chociażby takie tytuły jak „Chińszczyzna po polsku – praktyczna gramatyka języka chińskiego”, „Akademicki podręcznik do nauki języka chińskiego” i inne.

Materiały zapewniane są przez szkołę.

Nauczyciele

Aby zapewnić naszym uczniom jak najpełniejsze opanowanie wszystkich aspektów języka chińskiego, zajęcia prowadzone są wymiennie przez polskiego sinologa i chińskiego native speakera. Dzięki tej innowacyjnej metodzie kursanci efektywnie zgłębiają chińską gramatyką i słownictwo, wyjaśniane w przystępny sposób przez lektora polskiego, oraz umiejętności mówienia i pisania, rozwijane przez lektora chińskiego.

Wszyscy nasi nauczyciele biegle znają język chiński i polski oraz posiadają duże doświadczenie w nauczaniu.

Efekty kształcenia

Efekty kształcenia dla kursu zaawansowanego zależne są od dotychczasowej znajomości języka chińskiego przez kursantów, ich potrzeb i możliwości oraz organizacji zajęć.

Gwarantujemy satysfakcję z nauki, stosowne rozwinięcie dotychczasowych umiejętności i duży postęp w znajomości języka chińskiego.

Terminy i ceny

Terminy i ceny ustalane są po konsultacjach z kursantami i zależą od ilości studentów w grupie. Zapewniamy równie atrakcyjne ceny, jak w przypadku innych kursów!

ZAPISUJE SIĘ