Kurs języka chińskiego

Dlaczego warto uczyć się chińskiego? Chiny są w ostatnich latach najszybciej rozwijającą się gospodarką, a ludność Chin stanowi około 20-25% populacji całego świata. Język chiński jest używany w większości krajów azjatyckich jako język podstawowy, urzędowy lub jest językiem bazowym, od którego wywodzą się niektóre języki azjatyckie, jak np. japoński, koreański.

Oferujemy największy wybór kursów chińskiego w Polsce, dopasowanych do indywidualnych oczekiwań. Nasi lektorzy odpowiednio dopasują “plan nauki”, gdyż czerpiąc z własnego wieloletniego doświadczenia doskonale wiemy jak poprowadzić lekcje, abyś dostrzegł efekty nawet już po kilku pierwszych tygodniach zajęć. Profesjonalnie doradzimy każdemu kursantowi indywidualnie na co powinien poświęcić więcej czasu, aby osiągnąć najlepsze efekty: na pisanie znaków, wymowę, czy wybrane ćwiczenia gramatyczne, itd. Z doświadczenia wiemy jakie trudności napotykają uczniowie w trakcie nauki chińskiego.

Dlaczego dołączenie do systemu nauki chińskiego w Wushi jest skuteczne? Rocznie do Akademii Języka Chińskiego Wushi przechodzi około 30% uczniów z innych szkół oraz instytutów języka chińskiego z rożnych powodów. Pracowaliśmy nad problemami, które napotykają uczniowie podczas nauki oraz ich efektywnym rozwiązaniem, co oferujemy każdemu, kto rozpoczyna z nami przygodę z chińskim.

Zobacz kursy języka chińskiego w szkole Wushi

WYBIERZ KURS

Kurs chińskiego - poziom podstawowy

Kurs podstawowy

Kurs podstawowy, to nasz flagowy kurs. Jest prowadzony naprzemiennie przez native speakera + sinologa. Po tym kursie, według naszych statystyk, kursanci średnio poznają 250-300 znaków chińskich, ponad 400 słów, rozumieją system pisania znaków i ich filozofię oraz logikę. W celu łatwego przyswajania znaków stosujemy m.in. metodę „mapa znaków”, która polega na użyciu znaku w wielu słowach. Uczniowie potrafią wypowiadać się na podstawowe tematy typu: przedstawienie siebie i rodziny, hobby, opisać swój dzień, zaproponować znajomym gdzie pójść, a także poznają system liczb do 9,999. Zapewniamy: wprowadzenie w Chiński świat kulturowy, osiągnięcie poziomu HSK 1/2, zdobycie solidnej bazy językowej, co ułatwia dalszą podróż w nauce chińskiego. Podczas kursu korzystamy z: Wushi podręcznik “3 in 1” podręcznik + ćwiczenia + arkusze do pisania znaków.

*Kurs uwieńczony zdobyciem certyfikatu Akademii Języka Chińskiego Wushi.

ORGANIZACJA ZAJĘĆ

Kurs grupowy 2 razy w tygodniu po 1.5 godziny, grafik dostosowany do preferencji kursantów.

MATERIAŁY DO NAUKI

Autorski Wushi podręcznik “3 in 1” podręcznik + ćwiczenia + arkusze do pisania znaków oraz dodatkowe materiały.

NAUCZYCIELE

Native speaker mówiący biegle po polsku + polski sinolog, zajęcia prowadzone są naprzemiennie.

EFEKTY KURSU

Około 250-300 znaków i 400 słów. Zrozumienie podstawowej logiki i filozofii znaków, solidna baza, ułatwiająca naukę na kolejnych etapach. Osiągnięcie poziomu HSK 1 (A1).

ZAPISZ SIĘ NA KURS PODSTAWOWY

Liczba godzin kursu: 50 godzin

Cena za kurs: 1599* ZŁ 31.98 pln/1h

(*promocja 1499 ZŁ obowiązuje uczniów z legitymacją)

Kurs średnio-zaawansowany

Podczas kursu średnio-zaawansowanego bazujemy na kolejnych częściach podręcznika „New Practical Chinese Reader”, o rozszerzonej tematyce i wyższym stopniu trudności. Nacisk kładziony na konwersacje, również te w formie Q&A. Przeważająca ilość godzin lekcyjnych z native speakerem. W trakcie kursu m.in. ćwiczymy wypowiedzi i pisanie wypracowań na różne tematy, typu grafik tygodniowy, podróżowanie, wizyta u lekarza, zakupy, składanie zamówienia w restauracji. Poruszamy się w obrębie różnych czasów gramatycznych, zarówno opisujemy przeszłość, teraźniejszość jak i przyszłość. Zapewniamy: doskonalenie wymowy i logiczne wyjaśnianie budowy znaków oraz słów, poprawne używanie słów w danej sytuacji, pogłębianie wiedzy z zakresu gramatyki oparte na autorskich ćwiczeniach, naukę najczęściej używanych idiomów i przysłów. Przygotowanie do dalszych etapów egzaminu HSK 2-4.

*Kurs uwieńczony zdobyciem certyfikatu Akademii Języka Chińskiego Wushi.

Kurs chińskiego - poziom średnio-zaawansowany

ORGANIZACJA ZAJĘĆ

Kurs grupowy 2 razy w tygodniu po 1.5 godziny, grafik dostosowany do preferencji kursantów.

MATERIAŁY DO NAUKI

Bazowy podręcznik i ćwiczenia: “New Practical Chinese Reader” oraz dodatkowe autorskie materiały.

NAUCZYCIELE

Przeważająca ilość godzin z native speakerem.

EFEKTY KURSU

Pogłębienie wiedzy językowej, budowanie poprawnych, płynniejszych wypowiedzi. Osiągnięcie poziomu biegłości chińskiego HSK 2-4.

ZAPISZ SIĘ NA KURS ŚREDNIO-ZAAWANOSWANY

Liczba godzin kursu: 50 godzin

Cena za kurs: 1599* ZŁ 31.98 pln/1h

(*promocja 1499 ZŁ obowiązuje uczniów z legitymacją)

Kurs chińskiego - poziom zaawansowany

Kurs zaawansowany

Kurs zaawansowany jest przygotowany dla osób, które osiągnęły już wyższy poziom biegłości w użyciu języka chińskiego. Prowadzony tylko przez native speakera Chińczyka, który ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu Polaków na wyższym poziomie. Nacisk podczas lekcji kładziony na konwersacje. Zajęcia prowadzone w około 95% w języku chińskim.  Pomożemy: mówić płynnie i poprawnie jeśli chodzi o wymowę według standardów języka mandaryńskiego (akcent pekiński), wskazać popełniane błędy językowe, czy podpowiedzieć jak powinna brzmieć wypowiedź by była naturalna, tak jak mówią native speakerzy, konstruować dłuższe zdania i wypowiedzi, poszerzyć słownictwo i wiedzę o Chinach. Nauczymy użytecznych “chéngyǔ” 成语, “súyǔ” 俗语 itp. Będziemy prowadzić konwersacje osadzone w kontekście kulturowym i debaty o różnorodnej tematyce. Przygotowanie do egzaminu HSK 5/6.

*Kurs uwieńczony zdobyciem certyfikatu Akademii Języka Chińskiego Wushi.

ORGANIZACJA ZAJĘĆ

Kurs grupowy 1 raz w tygodniu po 1.5h, o modelu “Hybryda”.

MATERIAŁY DO NAUKI

Bazowy podręcznik i ćwiczenia: “New Practical Chinese Reader” cz. 5-6 oraz dodatkowe autorskie materiały.

NAUCZYCIELE

Jeden z najbardziej znanych lektorów chińskiego, native speaker z wieloletnim doświadczeniem w nauce na poziomie HSK 5/6.

EFEKTY KURSU

Wyszlifowanie prawidłowego używania słów i płynnych wypowiedzi, tak jak mówią Chińczycy na co dzień. Osiągnięcie poziomu biegłości chińskiego HSK 5/6.

ZAPISZ SIĘ NA KURS ZAAWANSOWANY

Liczba godzin kursu: 30 godzin

Cena za kurs: 849* ZŁ 28.3 pln/1h

Kurs BIZNESOWY

Materiał przerabiany podczas kursu jest opracowany w oparciu o państwowe egzaminy “BCT”, a także o wiedzę zdobytą podczas uczestnictwa na licznych delegacjach biznesowych pomiędzy Polską a Chinami, na których lider naszej szkoły Tiantian był tłumaczem. Oto niektóre z tematów kursu:

  • Rozpoznanie kontrahentów chińskich
  • Utrzymywanie relacji z chińskimi firmami
  • System liczenia w języku chińskim
  • niezbędne konwersacje, przeprowadzanie negocjacji itd.

Co jest ważne, na lekcji nie tylko poznacie zagadnienia stricte językowe, ale również nasz doświadczony lektor Tiantian pokaże wam zagadnienie biznesu z Chinami ze strony kulturowej i mentalnej Chińczyków.

Kurs chińskiego - biznesowy

ZAPISZ SIĘ NA KURS BIZNESOWY

Liczba godzin kursu: 35 godzin

Cena za kurs: 1699* ZŁ 48,54 pln/1h

Kurs chińskiego - dla dzieci

Kurs DLA DZIECI

Akademia Języka Chińskiego Wushi Junior to oddział specjalizujący się w nauce chińskiego dla dzieci i młodzieży. Metoda i materiały są specjalnie opracowane, aby jak najlepiej służyły w nauce dzieciom, bo doskonale wiemy, że jest różnica w edukacji dzieci a dorosłych. Nauka znaków rozpoczyna się od tych najłatwiej przyswajalnych, czemu towarzyszy ćwiczenie wymowy, tak jak ma to miejsce podczas edukacji dzieci w Chinach. Naszą kadrę stanowią lektorzy z pasją do nauki dzieci, których cechuje kreatywność oraz wysoce pojęta odpowiedzialność podczas prowadzenia lekcji. Stosujemy różnorodne formy nauki, np. śpiewanie, tworzenie kolorowych plansz tematycznych, gry, mini-teatr dla rodziców. Grupy są tworzone z podziałem na wiek, aby efekty były jak najlepsze. Na zajęciach panuje przyjazna, sprzyjająca bezstresowej nauce atmosfera. Przed zajęciami zapraszamy na lekcje pokazowe, aby dzieci zapoznały się z nowym miejscem i nauczycielami.

ZAPISZ SIĘ NA KURS DLA DZIECI

Liczba godzin kursu: 25 godzin

Cena za kurs: 999* ZŁ 39,96 pln/1h

Kurs INDYWIDUALNY

Coraz więcej osób wybiera tę formę lekcji chińskiego w Akademii Wushi. Jest to forma kursu idealna dla tych, którzy pracują na różnych zmianach czasowych, bądź mają utrudniony dojazd na wrocławski rynek lub po prostu wolą, aby lektor podczas zajęć poświęcał im 100%-ową uwagę. Na lekcji podchodzimy indywidualnie do każdego i elastycznie, w miarę naszych możliwości, dopasowujemy grafik zajęć kursanta. Udostępniamy niezbędne do nauki materiały oraz dobrane ćwiczenia gramatyczne, a także arkusze do pisania znaków. Lekcje indywidualne w trybie online prowadzimy także dla polskich uczniów mieszkających poza granicami Polski. Takich uczniów mamy już m.in. w USA, UK, Luksemburgu, Danii, Niemczech… Adekwatnie do poziomu chińskiego i wymagań kursanta zajęcia prowadzone przez lektora native speakera lub polskiego sinologa.

*Przy zapisie na lekcje indywidualne obowiązuje bezpłatna konsultacja, w celu ustalenia planu lekcji.

Kurs chińskiego - indywidualny

ZAPISZ SIĘ NA KURS INDYWIDUALNY

Liczba godzin kursu: min. 4 godziny

Cena za kurs z weryfikowanym przez WUSHI lektorem już od 89 zł/60 min.

*Do wyboru ilość godzin i z jakim nauczycielem, odnośnie dostępności nauczycieli należy kontaktować się z biurem.

SPRAWDŹ NASZ KURS ONLINE

Innowacyjne rozwiązanie wprowadzone przez naszą szkołę umożliwia na uczestnictwo w zajęciach stacjonarnie lub online, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz. Planujesz wyjazd? Regularnie wyjeżdżasz na delegacje? Masz gorszy dzień i wolisz zostać w domu? W powyższych i w wielu innych sytuacjach, chodząc do nas na kurs chińskiego lekcje ci nie przepadną, gdyż będziesz mógł dołączyć do nich online, a w dogodnym dla ciebie czasie dołączysz stacjonarnie do grupy lub na zajęcia 1v1. Lekcje online prowadzimy także dla polskich uczniów mieszkających poza granicami Polski. Takich uczniów mamy już m.in. w USA, UK, Luksemburgu, Danii, Niemczech… Adekwatnie do poziomu chińskiego i wymagań kursanta zajęcia prowadzone przez lektora native speakera lub polskiego sinologa.

OPINIE O WUSHI