Język chiński – kurs online

Akademia Języka Chińskiego WUSHI umożliwia na uczestnictwo w zajęciach online, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz. Kursy online prowadzone są na każdym poziomie, od podstawowego po zaawansowany, a także w tym trybie prowadzone są kursy biznesowe oraz dla dzieci i młodzieży. Adekwatnie do poziomu chińskiego i wymagań kursanta zajęcia prowadzone przez lektora native speakera lub polskiego sinologa.

Oprócz uczniów z Polski, w 2020r. skorzystała już z opcji zajęć online Polonia mieszkająca m.in. w USA, UK, Luksemburgu, Danii, Niemczech itd… Liczba naszych studentów stale rośnie. Nasze wewnętrzne statystyki pokazują, że średnia wieku kursantów wynosi 27,6 lat. Dokładamy wszelkich starań, aby polepszać nasze usługi, co skutkuje ciągłym rozwojem naszej szkoły i pozwala dostarczać najwyższą jakość prowadzonych przez nas kursów języka chińskiego, którymi jest zainteresowana coraz większa liczba osób. Wiąże się to między innymi ze wzrostem i rozwojem gospodarki Chin, a więc i ze wzrostem zapotrzebowania na rynku pracowników znających język chiński. Zdawalność egzaminów państwowych HSK wśród naszych kursantów wynosi 100%. Kolejne 100% to wskaźnik zadowolenia naszych kursantów uczestnictwem w prowadzonych przez nas zajęciach.

Setki uczniów się przekonały. Zapraszamy cię, przyjdź do nas, a przekonasz się i ty. 

Kurs języka chińskiego online
Dlatego właśnie szkoła chińskiego Wushi

IDEALNA FORMA NAUKI NA ODLEGŁOŚĆ

Dlatego właśnie szkoła chińskiego Wushi

INDYWIDUALNY PROCES NAUCZANIA

Dlatego właśnie szkoła chińskiego Wushi

100% WYGODY NIE WAŻNE GDZIE JESTEŚ

Dlatego właśnie szkoła chińskiego Wushi

TEMPO NAUKI DOPASOWANE DO KURSANTA

KURS JĘZYKA CHIŃSKIEGO ONLINE

ORGANIZACJA ZAJĘĆ

Dla lepszego efektu nauki, Wushi zachęca do zajęć 2 razy w tygodniu, grafik dostosowany do preferencji kursantów.

MATERIAŁY DO NAUKI

Bazą jest autorski Wushi podręcznik “3 in 1” dla poziomu podstawowego (podręcznik + ćwiczenia + arkusze do pisania znaków) oraz podręczniki “New Practical Chinese Reader” + dodatkowe materiały i ćwiczenia.

NAUCZYCIELE

Native speaker mówiąc biegle po polsku + polski sinolog, zajęcia prowadzone są naprzemiennie.*

* według życzenia kursanta

EFEKTY KURSU ONLINE

Wyćwiczenie poprawnej wymowy, rozpoznawanie większej ilości znaków oraz poznanie ich logiki, zrozumienie elementów gramatyki + konkretne ćwiczenia.

WYBIERZ KURS CHIŃSKIEGO ONLINE

Kurs hybrydowy języka chińskiego - nauka online i stacjonarna w Wushi

Kurs Chińskiego w formie “HYBRYDA”

Innowacyjne rozwiązanie wprowadzone przez naszą szkołę umożliwia na uczestnictwo w zajęciach online lub stacjonarnie, czyli w formie „hybryda”, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz. Kursy tego typu prowadzone są na każdym poziomie, od podstawowego poprzez średnio-zaawansowany, aż po zaawansowany, a także kursy biznesowe oraz dla dzieci i młodzieży. Uczniowie sami decydują w jakiej formie uczestniczą w zajęciach. Adekwatnie do poziomu chińskiego i wymagań kursanta zajęcia prowadzone przez lektora native speakera lub polskiego sinologa.

Planujesz wyjazd? Regularnie wyjeżdżasz na delegacje? Masz gorszy dzień i wolisz zostać w domu? W powyższych i w wielu innych sytuacjach, chodząc do nas na kurs chińskiego lekcje ci nie przepadną, gdyż będziesz mógł dołączyć do nich online, a w dogodnym dla ciebie czasie, jeśli będziesz chciał, możesz przejść na tryb stacjonarny.

SPRAWDŹ NASZE KURSY

W Akademii Języka Chińskiego Wushi znajdziesz najszerszą ofertę kursów chińskiego w Polsce, dla każdego, na każdym poziomie, przez cały rok. Niezależnie od tego gdzie się uczyłeś lub dopiero chcesz rozpocząć naukę j. Chińskiego, niezależnie od tego jakie trudności napotykasz w nauce j.chińskiego, znajdziesz w WUSHI profesjonalne doradztwo oraz dopasowany do indywidualnych oczekiwań kurs. Oferujemy kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych, zaawansowanych, biznesowe, dla dzieci i młodzieży. Wszystkie wymienione kursy dostępne w modelu „Hybryda”, czyli online lub stacjonarnie w naszej szkole. Umów się z nami na darmową konsultację, a nasi eksperci doradzą, co będzie dla ciebie najlepsze, abyś osiągnął skuteczne efekty w nauce chińskiego!

OPINIE O WUSHI