Kurs Średniozaawansowany Języka chińskiego

Kurs średnio zaawansowany języka chińskiego kierowany jest do wszystkich osób, które mają już za sobą pierwsze doświadczenia z tym językiem i pragną kontynuować jego naukę. To sposób na rozwijanie i doskonalenie nabytych umiejętności lingwistycznych, a także stopniowe poszerzanie swojej wiedzy o dodatkowe, bardziej zaawansowane zagadnienia. Ze wsparciem doświadczonych lektorów, wśród których znajdują się zarówno wykształceni, polscy sinolodzy, jak i native speakerzy, kursanci mogą z sukcesem szlifować swój warsztat językowy, osiągając coraz wyższy poziom biegłości chińskiego. Kompleksowy kurs średnio zaawansowany w Akademii Języka Chińskiego Wushi sprawi, że nabierzesz odwagi w swobodnym posługiwaniu się językiem chińskim, który jest unikatową kompetencją, robiącą ogromne wrażenie np. na pracodawcach.

Kurs języka chińskiego poziom II
Dlaczego warto uczyć się języka chińskiego

Dlaczego warto rozpocząć kurs średnio zaawansowany języka chińskiego w Wushi?

Akademia Języka Chińskiego Wushi wyróżnia się na rynku nie tylko wysoce wykwalifikowaną kadrą, lecz także autorskimi, dopracowanymi w najmniejszym szczególe metodami nauczania. Lekcje prowadzone w naszej szkole są indywidualnie dostosowywane do możliwości i preferencji naszych kursantów, co gwarantuje satysfakcjonujące efekty kształcenia. Znajomość języków obcych to dziś już właściwie konieczność, a chiński sukcesywnie zyskuje swoją popularność na arenie międzynarodowej. Biegłe posługiwanie się językiem chińskim to wyjątkowa kompetencja, otwierająca zupełnie nowe możliwości rozwoju. Kurs średnio zaawansowany w Wushi stanowi zatem doskonały sposób na zgłębienie tajników tego języka i jednoczesne zbliżenie się do tajemniczej, a zarazem niezwykle fascynującej kultury Wschodu.

Organizacja zajęć

Kurs średnio zaawansowany języka chińskiego w Wushi to 50 godzin efektywnej nauki. Spotkania odbywają się w niewielkich grupach dwa razy w tygodniu. Na tym etapie przeważa liczba godzin prowadzonych przez native speakerów, choć zajęcia z sinologami również się zdarzają. U nas możesz liczyć na bardzo elastyczną formę zajęć: prowadzimy lekcje w wygodnym modelu hybrydowym. Oznacza to, że nasze zajęcia językowe odbywają się zarówno online, jak i na miejscu, w naszej sali szkoleniowej. To, na jaką formę spotkania zdecydujesz się danego dnia, zależy wyłącznie od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Dbamy bowiem o to, by nauka z nami była efektywna, a jednocześnie przyjemna i bezproblemowa.

Materiały do nauki

Podczas średnio zaawansowanego kursu chińskiego nasi wykwalifikowani lektorzy korzystają z szeroko uznanego podręcznika „New Practical Chinese Reader”. Zawiera on rozszerzoną tematykę o nieco wyższym stopniu trudności – odpowiednio dostosowanym do możliwości kursantów na tym etapie kształcenia. W trakcie zajęć wykorzystywane są również dodatkowe, autorskie materiały edukacyjne.

Nauczyciele

Na zespół Wushi składają się wysokiej klasy lektorzy języka chińskiego. Dysponujemy młodą, energiczną, chętną do podejmowania wyzwań kadrą, która może poszczycić się dużym doświadczeniem. Sekretem naszej metody nauczania, pozwalającej uzyskiwać naszym kursantom wspaniałe efekty, jest umiejętne połączenie sił wykwalifikowanych sinologów z doświadczonymi native speakerami. W Wushi gwarantujemy poznawanie języka chińskiego w nowoczesny i skuteczny sposób.

Efekty Kursu

Kurs średnio zaawansowany kończy się uzyskaniem certyfikatu Akademii Języka Chińskiego Wushi i jest kompleksowym przygotowaniem do dalszych etapów egzaminu HSK 3/4. Kursanci na tym poziomie koncentrują się na doskonaleniu płynnej wymowy, poznawaniu popularnych chińskich idiomów i pogłębianiu swojej wiedzy z zakresu gramatyki. W trakcie tego kursu ćwiczymy także pisanie wypracowań na różne tematy.

Zapisz się na kurs średnio zaawansowany języka chińskiego

Kultura Wschodu fascynuje Cię od dawna, a nauka chińskiego to według Ciebie idealny sposób na to, by choć trochę się do niej przybliżyć? A może Twoje motywacje do rozwinięcia dodatkowej kompetencji językowej są bardziej pragmatyczne, oparte na obserwacji dzisiejszego rynku pracy? Bez względu na Twoje powody – kurs średnio zaawansowany języka chińskiego pozwoli Ci się rozwinąć i zdobyć unikalną umiejętność. W Wushi pomożemy Ci osiągnąć ten cel! Zapisz się na nasz kurs.

Czas trwania kursu: 3-4 miesiące

Cena za kurs:

tryb 1*90min/tyg. 319 zł/m-c

tryb standardowy 2*60min/tyg. 349 zł/m-c

tryb intensywny 2*90min/tyg. 439 zł/m-c

Sprawdź inne kursy w naszej ofercie

W Wushi udostępniamy szeroką ofertę różnorodnych kursów języka chińskiego dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego kursanta:

Masz wątpliwości, który kurs wybrać? Zapraszamy na darmową konsultację – sprawdź sam, która metoda Wushi jest dla Ciebie.