Dlaczego Wushi?

KILKA SŁÓW O NAS

Dla tych, którzy pragną się rozwijać i doceniają wartość nauki w komfortowych warunkach, Akademia Języka Chińskiego Wushi 吾师汉语学院 jest idealnym miejscem do zdobywania, poszerzania wiedzy i doskonalenia indywidualnych umiejętności językowych. Znajdziesz u nas szeroką ofertę kursów na każdym poziomie, a każdy z nich w wersji stacjonarnej lub online.

Akademia Wushi zapewnia komfort nauki języka w niewielkich, maksymalnie 8-osobowych grupach, co gwarantuje najwyższą jakość nauczania i możliwość skupienia się na każdym z uczestników takich zajęć z osobna. Dla dodatkowego zwiększenia skuteczności, zajęcia dla grup podstawowych prowadzone są wymiennie przez native speakera i polskiego sinologa. W ten sposób łatwiej opanować i zrozumieć podstawy chińskiej gramatyki, nauczyć się właściwej wymowy, opanować podstawowe słownictwo czy technikę pisma. Dla tych, którzy są na wyższym poziomie biegłości, oferujemy zajęcia z doświadczonymi native speakerami. Z doświadczenia wiemy, że taki system wpływa na atrakcyjność samych zajęć oraz skuteczność nauczania.

*Każdy kurs uwieńczony jest zdobyciem certyfikaty Akademii Języka Chińskiego Wushi.

Sprawdź dlaczego akademia chińskiego Wushi.pl
Dlatego właśnie szkoła chińskiego Wushi

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W NAUCZANIU

Dlatego właśnie szkoła chińskiego Wushi

Gwarancja szybkiej i efektywnej nauki

Dlatego właśnie szkoła chińskiego Wushi

1 godz. zajęć to pełne 60 min.

Dlatego właśnie szkoła chińskiego Wushi

AUTORSKIE MATERIAŁY

SPRAWDŹ dlaczego warto nam zaufać

Bardzo małe grupy: gwarantujemy maksymalną liczbę 8 osób dla zwykłych kursów.

Profesjonalnie przygotowany program nauczania, rekomendowany przez chińskich profesorów.

Młoda, ale doświadczona kadra pełna zapału i chęci do nauczania.

Mówiący biegle po polsku native speaker z Pekinu – regionu gdzie mówi się najczystszym mandaryńskim.

Kursy biznesowe dla stawiających i chcących stawiać pierwsze kroki na rynku chińskim.

Innowacyjna metoda nauczania – grupa prowadzona jednocześnie przez lektora polskiego i native speakera.

Certyfikat wydawany przez Akademię Języka Chińskiego Wushi oraz list po chińsku z rekomendacją do chińskich instytutów, firm, uczelni.

Oferty dodatkowych zajęć kulturowych w cenie kursu.

Dogodna lokalizacja z możliwością łatwego dojazdu z każdego miejsca w mieście komunikacją miejską i samochodem – Rynek 5, Dwór Polski, III&IV p., 50-106 Wrocław

Idealne warunki do nauki, kładziemy nacisk na naukę i skupiamy się na szerzeniu kultury chińskiej.

wybierz kurs szyty na miarę

Akademia Chińskiego Wushi oferuje najszerszą ofertę kursów chińskiego, od podstaw do perfekcji, przez cały rok. Niezależnie od tego, gdzie się uczyłeś lub dopiero chcesz rozpocząć naukę, niezależnie od tego jakie trudności napotykasz w nauce j.chińskiego, znajdziesz w WUSHI profesjonalne doradztwo oraz dopasowany do indywidualnych oczekiwań kurs. Umów się z nami na darmową konsultację, a nasi eksperci doradzą, co będzie dla ciebie najlepsze, abyś osiągnął skuteczne efekty w nauce chińskiego!

POZNAJ NASZĄ KADRĘ

Wushi team to zespół młodych, ale doświadczonych lektorów, z leaderem szkoły – Tiantianem – na czele. Naszą pasją jest nauczanie chińskiego w nowoczesny i efektywny sposób, poprzez praktykę, a także zapoznanie kursantów z chińskimi realiami, kulturą i tradycją, co jest niezbędne, by prawidłowo komunikować się w języku chińskim. W naszym składzie znajdują się doświadczeni i wykształceni sinolodzy oraz rodowici Chińczycy, mówiący biegle po polsku. Dzięki temu, w naszej szkole języka chińskiego zapewniamy najwyższą jakość nauczania, aby spełnić oczekiwania każdego kursanta.

OPINIE O WUSHI