Kurs Biznesowy Języka chińskiego

Chiny znajdują się w czołówce największych światowych gospodarek. W ostatnich latach Państwo Środka coraz śmielej otwiera się na zagraniczny kapitał, dzięki czemu stopniowo wzrasta udział Chin w dynamicznie rozwijającym się rynku europejskim. Z tego powodu znajomość chińskiego coraz częściej okazuje się niezbędna do nawiązywania relacji biznesowych, co powoduje wzrost zapotrzebowania na specjalistów biegle władających tym językiem. Jeśli uważnie obserwujesz trendy na wymagającym rynku pracy, z pewnością zauważyłeś, jak ważna jest dziś biegła znajomość języków obcych. Angielski to standard, który w wielu miejscach przestaje wystarczać. Aby podnieść swoje zawodowe kwalifikacje i wyróżnić się w procesie rekrutacyjnym, potrzebne są dodatkowe umiejętności. Znajomość języka chińskiego to unikatowa kompetencja, która robi wrażenie na właścicielach rozmaitych korporacji i jest przez nich coraz powszechniej pożądana. To wszystko to powody, dla których stworzyliśmy w Wushi kurs biznesowy języka chińskiego.

Kursy biznesowe języka chińskiego
Dlaczego warto uczyć się języka chińskiego

Dlaczego warto wybrać kurs biznesowy języka chińskiego w Wushi?

Inwestycja w kurs biznesowy języka chińskiego to gwarancja poszerzenia dotychczasowych kwalifikacji zawodowych i tym samym umocnienia swojej pozycji na rynku pracy. To również sposób na zwiększenie zakresu działalności i możliwość podejmowania wartościowych, międzynarodowych kontaktów z liczącymi się firmami. Podczas kursu biznesowego w Wushi kładziemy nacisk na efektywną konwersację z chińskimi firmami, ucząc sztuki prowadzenia skutecznych negocjacji. Skupiamy się również na tym, by nasi kursanci po zdobyciu certyfikatu potrafili rozpoznawać kontrahentów chińskich i utrzymywać z nimi owocne relacje biznesowe.

Organizacja zajęć

W Wushi stawiamy na efektywność nauki wypracowywaną w przyjaznej atmosferze, dlatego kurs biznesowy języka chińskiego odbywa się u nas w małych, kilkuosobowych grupach. Dzięki temu każdy uczestnik może mieć pewność, że otrzyma od nas wystarczająco dużo uwagi. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra lektorów, wśród których znajdują się przede wszystkim native speakerzy. Wiemy bowiem, że w biznesie liczy się nie tylko dobra znajomość języka, ale również trafne zrozumienie specyfiki obcego rynku i mentalności jego przedstawicieli.

Materiały do nauki

W trakcie kursu biznesowego języka chińskiego w Wushi nasi kursanci mają okazję pracować na autorskim materiale starannie opracowanym na podstawie państwowych egzaminów „BCT”. Podczas zajęć wykorzystujemy także wiedzę i doświadczenie zdobyte przez naszego lidera, Tiana, w trakcie licznych delegacji pomiędzy Polską a Chinami, gdzie występował w roli tłumacza.

Nauczyciele

Akademię Języka Chińskiego Wushi tworzy wykwalifikowany zespół lektorów, posiadający duże doświadczenie w nauczaniu innych. Nasza kadra to zarówno wykształceni sinolodzy, jak i native speakerzy, którzy biegle mówią również w języku polskim. Dzięki temu mamy możliwość prowadzenia zajęć w elastycznej formie, dostosowanej do indywidualnych potrzeb kursantów.

Efekty Kursu Biznesowego

Udział w kursie biznesowym języka chińskiego daje naprawdę szerokie możliwości. Dzięki zdobytym umiejętnościom będziesz w stanie swobodnie porozumiewać się w sferze zawodowej i skutecznie realizować duże, międzynarodowe projekty. Znajomość chińskiego da Ci nie tylko przewagę w procesie rekrutacyjnym, ale również pozwoli na lepsze warunki zatrudnienia.

Zapisz się na biznesowy kurs języka chińskiego

Chcesz poszerzyć swoje CV o wyjątkową umiejętność? Zapisz się na kurs biznesowy języka chińskiego w Wushi i zdobądź kwalifikacje, których pożądają pracodawcy największych firm!

Liczba godzin kursu: 35 godzin

Cena za kurs: 1699 zł (48.54 zł/h)

Sprawdź inne kursy w naszej ofercie

W Wushi dbamy o to, by nasza oferta była dostosowana do indywidualnych potrzeb różnorodnych klientów. Z tego powodu można u nas znaleźć szeroki wybór kursów języka chińskiego:

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i umówienia się na niezobowiązującą lekcję poglądową.