Kurs Zaawansowany Języka chińskiego

Kurs zaawansowany języka chińskiego w Akademii Wushi to 30 godzin zajęć z native speakerem z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu Polaków. Jest skierowany do osób, które posiadły już poziom średniozaawansowany i chcą udoskonalić swoje umiejętności z zakresu konwersacji w języku chińskim. Najlepszym sposobem na wzniesienie swoich kompetencji lingwistycznych na najwyższy poziom jest trenowanie wymowy. W tym celu ponad 95% zajęć odbywa się w języku chińskim, aby nasi kursanci nauczyli się mówić płynnie i z lekkością, niemal na poziomie osób, dla których jest to język ojczysty. Pod uwagę bierzemy standardy akcentu pekińskiego i języka mandaryńskiego. Lektor na bieżąco zwraca uwagę na popełniane błędy i podpowiada właściwe, naturalne brzmienie fraz, zdań i całych wypowiedzi. Kursanci uczą się nie tylko jak konstruować dłuższe zdania, ale również poszerzają swoje słownictwo i wiedzę o Chinach. Ponadto, aby móc aktywnie uczestniczyć w dyskusjach i debatach, zostają zaznajomieni z powiedzeniami i idiomami chińskimi — „chéngyǔ” 成语 oraz „súyǔ” 俗语. Kurs stanowi świetne przygotowanie do egzaminu HSK 5/6.

Kurs języka chińskiego poziom III
Dlaczego warto uczyć się języka chińskiego

Dlaczego warto podjąć kurs zaawansowany języka chińskiego w Wushi?

Język chiński na poziomie zaawansowanym umożliwia swobodne podróżowanie po Państwie Środka i dogłębne poznanie kultury Wschodu. Obszerna wiedza o obyczajach, tradycjach, ale również współczesnym społeczeństwie chińskim, poszerza horyzonty i kreuje okazje do rozwoju poza granicami Polski. Co więcej, znajomość języka chińskiego jest coraz częściej pożądana przez pracodawców, ze względu na użyteczność w procesie negocjacji i współpracy firm europejskich z Chinami. Akademia Języka Chińskiego Wushi oferuje naukę na najwyższym poziomie pod okiem doświadczonych lektorów, którzy wykorzystują innowacyjne i autorskie metody dydaktyczne. Aby zapewnić komfort naszym kursantom, zajęcia odbywają się w modelu hybrydowym. Dowolność w formie zajęć — stacjonarna lub zdalna — pozwala na bezproblemową integrację codziennych obowiązków z dodatkową nauką języka chińskiego. Dzięki naszemu kursowi dla osób zaawansowanych będziesz mógł uczestniczyć w rozmowach na poziomie native speakera.

Organizacja zajęć

Zajęcia na poziomie zaawansowanym odbywają się w maksymalnie 8-osobowych grupach, aby zapewnić naszym kurantom najwyższy poziom komfortu i niezachwianą uwagę naszych lektorów. Spotkania mają miejsce raz w tygodniu i trwają 1.5 h (90 minut). Mając na uwadze indywidualne potrzeby uczniów Akademii Języka Chińskiego Wushi, w zajęciach można uczestniczyć stacjonarnie lub zdalnie. Model hybrydowy pozwala na większą swobodę i łatwiejsze dopasowanie terminu kursu do innych zobowiązań.

Materiały do nauki

W celu zapewnienia naszym kursantom dostępu do kompleksowej wiedzy z zakresu zaawansowanego języka chińskiego, zajęcia odbywają się z pomocą różnego rodzaju form dydaktycznych. Jako naszą bazę wykorzystujemy podręcznik i ćwiczenia „Practical Chinese Reader” część 5 oraz 6, a także dodatkowe autorskie materiały.

Nauczyciele

Nauczaniem języka chińskiego w Akademii Wushi na poziomie zaawansowanym zajmuje się native speaker z wieloletnim doświadczeniem. Jego dotychczasowa praktyka w edukacji Polaków na poziomie HSK 5/6 czyni go jednym z najbardziej rozpoznawalnych dydaktyków w swojej dziedzinie.

Efekty Kursu

Kurs zaawansowany ma na celu wyszlifowanie prawidłowego posługiwania się językiem chińskim, płynnego prowadzenia konwersacji oraz właściwego używania popularnych idiomów i przysłów. Po zakończonym kursie uczeń osiąga poziom biegłości 5/6 i może bez problemu brać udział w rozmowach i debatach osadzonych w kontekście kulturowym oraz o różnorodnej tematyce. Potwierdzeniem kompetencji jest zdobycie certyfikatu Akademii Języka Chińskiego Wushi.

Zapisz się na kurs zaawansowany języka chińskiego

Chcesz posługiwać się językiem chińskim niczym native speaker? Być może nowa kompetencja otworzy Ci drzwi do wymarzonego stanowiska pracy? A może Twoim celem jest podróż do Państwa Środka i swobodne uczestniczenie w rozmowach z jego mieszkańcami? Niezależnie od tego, jaka jest Twoja motywacja do wejścia na najwyższy poziom znajomości języka chińskiego, ze szkołą Wushi w mgnieniu oka osiągniesz swoje cele. Zapraszamy do zapisania się na kurs zaawansowany już dziś!

Czas trwania kursu: 3-4 miesiące

Cena za kurs:

tryb 1*90min/tyg. 319 zł/m-c

tryb standardowy 2*60min/tyg. 349 zł/m-c

tryb intensywny 2*90min/tyg. 439 zł/m-c

Sprawdź inne kursy w naszej ofercie

W Wushi zależy nam na tym, aby każdy, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka chińskiego oraz chińskiej kultury, mógł sprawnie rozwijać swoje umiejętności lingwistyczne. Nasza szeroka oferta kursów jest dostosowana do indywidualnych potrzeb kursantów. Proponujemy takie opcje jak:

Chcesz kontynuować naukę języka chińskiego w naszej Akademii? Zapraszamy na darmową konsultację, podczas której wspólnie określimy Twoje potrzeby i oczekiwania.