Kurs podstawowy języka chińskiego

Dobrze wiemy, że najważniejszym etapem nauki języka chińskiego jest początek. Na pierwszych zajęciach kursant weryfikuje swoje wyobrażenie o języku, ocenia jakość zajęć, w których uczestniczy, i decyduje, czy jest gotowy poświęcać czas i energię na dalszą naukę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i miłości do języka chińskiego wiemy, jak uczyć efektywnie, podtrzymując motywację naszych uczniów do dalszego rozwoju. Na kurs podstawowy zapraszamy każdego. Nieważny jest wiek, wykształcenie, a tym bardziej wiedza o kulturze Chin. Stopniowo nauczymy Cię wszystkiego.

Kurs języka chińskiego poziom I
Dlaczego warto uczyć się języka chińskiego

Dlaczego warto uczyć się języka chińskiego?

Na naszym kursie podstawowym uczymy podstawowego słownictwa, podstaw gramatyki chińskiej, prawidłowej wymowy słów i pisania. Przekazujemy też informacje dotyczące kultury i historii Chin, co ułatwia na przykład zrozumienie pochodzenia niektórych znaków, a co za tym idzie, ich zapamiętanie.
Aby uzyskać maksimum efektywności, łączymy intensywną pracę z przyjazną atmosferą. Wiemy bowiem, że nasi uczniowie przyszli do nas kierowani różną motywacją. Z jednej strony jest nią widoczna obecność chińskiego biznesu na rynkach światowych oraz szansa na podjęcie nietuzinkowej współpracy z rynkiem azjatyckim. A z drugiej – możliwość porozumienia się w jednym z najtrudniejszych języków świata oraz dogłębne zrozumienie fascynującej kultury Państwa Środka.

Kurs podstawowy – organizacja zajęć

Aby stworzyć naszym uczniom optymalne warunki do nauki, spotykamy się w małych, najwyżej ośmioosobowych grupach. Również lektorzy cenią sobie takie rozwiązanie, ponieważ umożliwia im ono indywidualne podejście do każdej osoby obecnej na zajęciach. Lekcje organizowane są w dogodnym dla kursantów terminie, nie rzadziej jednak niż dwa razy w tygodniu. Każde spotkanie trwa 1.5 godziny. W sumie kurs podstawowy języka chińskiego w naszej szkole trwa 50 godzin.

Materiały do nauki

Podczas kursu korzystamy z autorskich materiałów do nauki języka chińskiego. Jest to „Wushi podręcznik 3 in 1”, na który składają się: podręcznik, ćwiczenia i arkusze do nauki pisania znaków oraz inne materiały opracowane przez naszych nauczycieli.

Nauczyciele

Każda grupa na poziomie podstawowym ma dwóch nauczycieli: native speakera, który biegle mówi po polsku, oraz polskiego lektora po sinologii. W ten sposób tworzymy niepowtarzalną szansę czerpania wiedzy o języku chińskim z dwóch perspektyw: osoby, która pochodzi z Chin, i osoby, która uczyła się języka chińskiego od podstaw. Zauważyliśmy też, że takie łączenie wiedzy i kompetencji lektorów przekłada się na efektywniejszą naukę wymowy i większą świadomość językową.

Efekty Kursu

Po ukończeniu podstawowego kursu języka chińskiego nasi kursanci znają średnio ponad 400 słów. To wystarczająca liczba, aby swobodnie rozmawiać na najbardziej podstawowe tematy: przedstawić siebie i swoją rodzinę, opowiedzieć o hobby, opisać przebieg dnia itp. Uczniowie rozumieją też system pisania chińskich znaków, ich filozofię i logikę oraz znają 250–300 znaków i system liczb do 9 999.

Kurs pozwala osiągnąć poziom HSK 1/2.

Zapisz się na kurs podstawowy

Argumentów przemawiających za nauką języka chińskiego jest wiele. Ale niezależnie od tego, czy motywacją jest rozwój kariery, czy zainteresowanie obcą kulturą, zamiar warto poprzeć czynami. Dlatego zachęcamy do zapisania się na nasz kurs podstawowy.

Dla wszystkich, którzy przed podjęciem decyzji chcą poznać nasze metody pracy i atmosferę panującą na zajęciach, zapraszamy na niezobowiązującą, darmową lekcję pokazową.

Czas trwania kursu: 3-4 miesiące

Cena za kurs:

tryb 1*90min/tyg. 319 zł/m-c

tryb standardowy 2*60min/tyg. 349 zł/m-c

tryb intensywny 2*90min/tyg. 439 zł/m-c

Sprawdź inne kursy w naszej ofercie

W Wushi organizujemy kursy języka chińskiego na każdym poziomie, od podstawowego do zaawansowanego. Są też zajęcia dedykowane dzieciom oraz osobom zainteresowanym nauką języka biznesowego. Prowadzimy też zajęcia indywidualne, zarówno w trybie online, jak i stacjonarnie.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi kursami dostępnymi w naszej ofercie:

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i umówienia się na niezobowiązującą lekcję poglądową.