Tłumaczenia chińsko polskie

Tłumaczenia języka chińskiego Wrocław

Akademia Języka Chińskiego Wushi, poza działalnością edukacyjną, oferuje Państwu także profesjonalne ustne i pisemne tłumaczenia: polsko-chińskie, chińsko-polskie, a także angielsko-chińskie i chińsko-angielskie.

Jesteśmy doświadczonym, zgranym i odpowiedzialnym zespołem tłumaczy – wykształconych polskich sinologów oraz rodowitych Chińczyków, biegle znających język polski. Mamy na swoim koncie 100% wykonanych w terminie zleceń. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Wszystkie tłumaczenia są wykonywane bezpośrednio i korygowane przez odpowiednich dla danej kombinacji językowej tłumaczy – to nasz atut.

Z naszych usług skorzystali już m.in. ambasady PRC, lokalne urzędy oraz inne instytucje takie jak sądy, komisariaty policji, straż graniczna, szpitale, uniwersytety, fabryki polskie i międzynarodowe, firmy handlowe, itd.

Gwarantujemy elastyczny termin i najwyższą jakość wykonania. Wystawiamy faktury za nasze usługi.

Ceny już od 86 zł netto / str. (po konsultacji z klientem ustalane na podstawie rodzaju tekstu lub tłumaczenia ustnego).

Tłumaczenia z języka chińskiego
Tłumacz języka chińskiego Zihao Zhuge

DOŚWIADCZENIE
tłumacza Zihao Zhuge

Oficjalny tłumacz dla urzędu marszałkowskiego i wojewódzkiego podczas wizyty ambasadora Chin na Dolnym Śląsku. Spotkania obejmowały rozmowy o tematyce rozwoju gospodarczego, współpracy ekonomicznej, kulturalnej i edukacyjnej.

Oficjalny tłumacz i opiekun Chińskiej delegacji rządowej z Prezydentem Zhigang Sun Prowincji Guizhou Chińskiej Republiki Ludowej (Warszawa i województwo Pomorskie).

Tłumacz chińsko-polski i polsko-chiński oraz chińsko-angielski i angielsko-chiński dla firmy Gates Polska sp. z o.o., producenta węży hydraulicznych (szkolenie personelu w Chinach, wizyta dyrektora w mieście Changzhou)

Tłumacz języka chińskiego technicznego ds. obsługi maszyn do produkcji mebli – “Firma BODZIO”.

Tłumacz języka chińskiego technicznego (obsługa maszyn do produkcji torebek papierowych) – firma DAN-MARK Sp. z o.o. we Wrocławiu.

Tłumacz języka chińskiego technicznego ds. obsługi maszyn do produkcji opakowań papierowych – Kastel Greetings Sp. z o.o.

Reprezentowanie firmy GUNFIRE na targach IWA, praca jako tłumacz polsko-chiński, francusko-polski.

Tłumaczenia i szkolenia dla firmy USI (Chung Hong Electronics Poland Sp. z o.o.). Zajmowałem się tłumaczeniami oficjalnych dokumentów. Brałem również czynny udział w zakresie polepszenia jakości produkcji (szkolenia pracowników).

Tłumaczenie języka chińskiego technicznego ds. usługi maszyn do produkcji pojemników medycznych – Paragon Medical Sp. z o.o.

Tłumacz z języka chińskiego na angielski podczas targów Spielwarenmesse w Norymberdze dla chińskiej firmy Easemate, producenta zabawek.

Tłumacz, przewodnik podczas biznesowego rozpoznania polskiego rynku dla firmy CYTS.

Tłumacz podczas delegacji biznesowej firmy GFCorp w Chinach.

Tłumacz polsko-chiński na targach China Home&Life w Poznaniu i w Warszawie.

Tłumacz języka chińskiego technicznego (obsługa maszyn do produkcji materacy Bonnelli) – PPH KERSON Ryszard Kierkicz w Twardogórze.

OFERTA TŁUMACZEŃ

Tłumaczenia pisemne i ustne o tematyce:

  • technicznej: tłumaczenia podczas szkoleń i konferencji z szerokiego zakresu wiedzy technicznej, instrukcje obsługi, karty specyfikacji produktu, raporty;
  • marketingowej: tłumaczenia katalogów, reklam, ulotek, opisy produktów i usług;
  • biznesowej: spotkania biznesowe, umowy, kontrakty, certyfikaty, zezwolenia, negocjacje, rozmowy z kontrahentami, doradztwo;
  • dotyczącej księgowości: faktury, rachunki, wyciągi z KRS, bilanse roczne;
  • import/eksport: listy przewozowe, faktury, certyfikaty;
  • CV: wykonamy tłumaczenie, a dodatkowo doradzimy jak napisać CV dostosowując je do wymogów i oczekiwań chińskich pracodawców i chińskich norm;
  • oraz inne rodzaje dokumentacji typu: publikacje medialne, strony internetowe, dyplomy, akty prawne, dokumentacja medyczna, pisma urzędowe, tłumaczenia i doradztwo podczas konferencji, targów, negocjacji, przetargów, szkoleń BHP.

WYPEŁNIJ

ZADZWOŃ

NAPISZ

SPRAWDŹ NASZE KURSY

W Akademii Języka Chińskiego Wushi znajdziesz najszerszą ofertę kursów chińskiego w Polsce, dla każdego, na każdym poziomie, przez cały rok. Niezależnie od tego gdzie się uczyłeś lub dopiero chcesz rozpocząć naukę j. Chińskiego, niezależnie od tego jakie trudności napotykasz w nauce j.chińskiego, znajdziesz w WUSHI profesjonalne doradztwo oraz dopasowany do indywidualnych oczekiwań kurs. Oferujemy kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych, zaawansowanych, biznesowe, dla dzieci i młodzieży. Wszystkie wymienione kursy dostępne w modelu „Hybryda”, czyli online lub stacjonarnie w naszej szkole. Umów się z nami na darmową konsultację, a nasi eksperci doradzą, co będzie dla ciebie najlepsze, abyś osiągnął skuteczne efekty w nauce chińskiego!

OPINIE O WUSHI