TŁUMACZENIA JĘZYKA CHIŃSKIEGO

Tłumaczenia języka chińskiego Wrocław

Akademia Języka Chińskiego Wushi, poza działalnością edukacyjno-kulturalną, oferuje Państwu także profesjonalne ustne i pisemne tłumaczenia: tłumaczenia polsko-chińskie, tłumaczenia chińsko-polskie, a także tłumaczenia angielsko-chińskie i chińsko-angielskie.

Jesteśmy doświadczonym, zgranym i odpowiedzialnym zespołem tłumaczy chińskiego – wykształconych polskich sinologów, tłumaczy polsko-chińskich i tłumaczy chińsko-polskich oraz rodowitych Chińczyków, biegle znających język polski. Gwarantujemy najwyższą jakość. Wszystkie tłumaczenia są wykonywane i korygowane przez odpowiednich dla danej kombinacji językowej tłumaczy.

Gwarantujemy atrakcyjne stawki i wysoką jakość wykonania. Ceny ustalamy indywidualnie po konsultacji z klientem na podstawie rodzaju tekstu lub tłumaczenia ustnego. Wykonujemy pisemne tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne.

Zapraszamy ponadto do korzystania z usług naszych tłumaczy chińskiego w trakcie konferencji, targów, wykładów, wizyt chińskich partnerów w Polsce itp. Oferujemy także tłumaczenia wyjazdowe/biznesowe.

 

Doświadczenie tłumacza Zihao Zhuge:

Oficjalny tłumacz i opiekun Chińskiej delegacji rządowej z Prezydentem Zhigang Sun Prowincji Guizhou Chińskiej Republiki Ludowej (miejsca: Warszawa i województwo Pomorskie).
Tłumacz języka chińskiego technicznego ds. obsługi maszyn do produkcji opakowań papierowych – Kastel Greetings Sp. z o.o.
Tłumaczenie języka chińskiego technicznego ds. usługi maszyn do produkcji pojemników medycznych – Paragon Medical Sp. z o.o.
Tłumacz, przewodnik podczas biznesowego rozpoznania polskiego rynku dla firmy CYTS.
Reprezentowanie firmy GUNFIRE na targach IWA, praca jako tłumacz polsko-chiński, francusko-polski.
Tłumacz podczas delegacji biznesowej firmy GFCorp w Chinach.
Tłumacz polsko-chiński na targach China Home&Life w Poznaniu i w Warszawie.

 

 

Potrzebujesz przetłumaczyć cokolwiek na chiński lub z chińskiego? Skontaktuj się z tłumaczami chińskiego w Akademii Wushi!

W celu złożenia zamówienia na tłumaczenie języka chińskiego zapraszamy do skorzystania z formularza lub do bezpośredniego kontaktu drogą telefoniczną i emailową.

Formularz kontaktowy

Wyślij wygodnie teksty do wyceny tutaj