Indywidualny kurs języka chińskiego

Biegła znajomość języków obcych to cenna umiejętność i istotna kwestia zwłaszcza w czasach tak dużej globalizacji. Angielski to dzisiaj już standard, który coraz częściej przestaje wystarczać. W ostatnich latach rośnie zainteresowanie językiem chińskim, a także kulturą Wschodu. Nauka dodatkowego języka wymaga jednak czasu i wysiłku. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na efektywną naukę chińskiego okazuje się indywidualny kurs językowy. To rozwiązanie powstało z myślą w szczególności o osobach, które – z uwagi na wykonywaną pracę lub inne obowiązki wchodzące w ich codzienny harmonogram dnia – nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych i potrzebują bardziej elastycznej formy współpracy. Kurs indywidualny pozwala bowiem na dostosowanie godzin zajęć do potrzeb uczestników. Dedykujemy go również osobom, które nie chcą rozpraszać się obecnością innych kursantów, preferując naukę języka jedynie w towarzystwie lektora

Indywidualny kurs chińskiego
Dlaczego warto uczyć się języka chińskiego

Jak wygląda indywidualny kurs języka chińskiego w Wushi?

Indywidualny kurs języka chińskiego w Wushi zorientowany jest w najwyższym stopniu na potrzeby kursantów. Zdajemy sobie sprawę, że poszczególne osoby mają odmienne tempo nauki, potrzebują nieco innych metod i podejścia. Właśnie dlatego nasi lektorzy zawsze dostosowują plan zajęć do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego uczestnika kursu. Indywidualne lekcje chińskiego to gwarancja efektywnej nauki i satysfakcjonujących efektów. Taki kurs wymaga ponadto nieco większej motywacji ze strony kursanta, ponieważ cała uwaga lektora koncentruje się na jednej osobie. To sprawia natomiast, że nauka jest jeszcze bardziej skuteczna.

Organizacja zajęć

Decydując się na indywidualny kurs języka chińskiego, nasi kursanci mogą mieć pewność, że plan zajęć zostanie możliwie najlepiej dopasowany do ich harmonogramu dnia. Umożliwiamy elastyczny grafik, który pozwoli uczestniczyć w kursie nawet osobom bardzo zapracowanym. Zajęcia w ramach tego kursu odbywają się ponadto w dowolnej formie: organizujemy zarówno spotkania stacjonarne, jak i online. Dzięki formie zdalnej uczestnicy kursu mogą uczyć się w godzinach, które najbardziej im odpowiadają, nie musząc tracić czasu na dojazdy.

Materiały do nauki

Podczas indywidualnego kursu języka chińskiego w Wushi korzystamy z autorskich materiałów, posiłkując się dodatkowo podręcznikiem wraz z ćwiczeniami. Nasi kursanci otrzymują na zajęciach także specjalne arkusze do pisania znaków.

Nauczyciele

Akademia Języka Chińskiego Wushi to młoda, energiczna kadra doświadczonych i kompetentnych lektorów. Nasz zespół tworzą zarówno wykształceni sinolodzy z Polski, jak i native speakerzy, którzy potrafią też biegle porozumiewać się w języku polskim. Wraz ze wzrostem zaawansowania naszych kursantów rośnie także liczba godzin lekcyjnych prowadzonych przez rodowitych Chińczyków.

Efekty kursu indywidualnego

Indywidualny kurs języka chińskiego daje gwarancje systematycznej pracy, w pełni zorientowanej na potrzeby uczestnika, a ta przekłada się na szybsze efekty. Dzięki temu warsztatowi kursanci są w stanie opanować język chiński w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się. Co istotne, kursy w Wushi skupiają się nie tylko na nauce języka, ale również na ukazaniu kultury Chin i zwyczajów ich mieszkańców.

Zapisz się na kurs indywidualny języka chińskiego

Indywidualny kurs chińskiego to sposób na szybkie i efektywnie poznawanie języka. Chcesz rozwinąć swoje lingwistyczne umiejętności, ucząc się dodatkowego języka obcego ? Zapisz się na kurs indywidualny języka chińskiego w Wushi! Nasze metody to gwarancja skutecznej nauki w nowoczesny i przyjemny sposób.

Liczba godzin kursu: min. 4 godziny

Cena za kurs z weryfikowanym prze WUSHI lektorem już od 119 zł*/60 min. Od września 2023 zmiana ceny -> 139 zł/60 min.

(*do wyboru ilość godzin i z jakim nauczycielem, odnośnie dostępności nauczycieli należy kontaktować się z biurem)

Sprawdź inne kursy w naszej ofercie

W Akademii Języka Chińskiego Wushi znaleźć można szeroką ofertę kursów języka chińskiego:

Chcesz rozpocząć naukę chińskiego? Umów się na darmową konsultację w Wushi, podczas której wypróbujesz nasze autorskie metody nauczania.