Kadra Wushi

POZNAJ NASZĄ KADRĘ

Wushi team to zespół młodych, ale doświadczonych lektorów, z leaderem szkoły – Zihao Zhuge – na czele. Naszą pasją jest nauczanie chińskiego w nowoczesny i efektywny sposób, poprzez praktykę wszystkich czterech najważniejszych aspektów, tj.: mówienia, pisania, czytania, słuchania, a także zapoznanie kursantów z chińskimi realiami, kulturą i tradycją. Kadrę Wushi tworzą native speakerzy oraz sinolodzy, którzy naprzemiennie prowadzą zajęcia dla grup podstawowych, a dla kontynuujących wzrasta ilość godzin z native speakerami. Z doświadczenia i opinii naszych kursantów wiemy, że taki system zapewnia najlepsze efekty w nauczaniu, a tym samym od każdego nauczyciela kursant wynosi to, co najlepsze i ma pogląd na język chiński z różnych perspektyw. Nasza kadra doskonale ze sobą współpracuje, aby stale utrzymywać najwyższy poziom oferowanych usług, analizuje m.in. problemy jakie uczniowie napotykają podczas nauki chińskiego i opracowuje najlepsze rozwiązania.

Nauka chińskiego jest naszą główną specjalnością, a ponadto zajmujemy się także tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi, chińsko-polskimi, polsko-chińskimi. Co nas wyróżnia na rynku tłumaczeniowym, to fakt, że nasza praca jest wykonywana we współpracy polskiego i chińskiego tłumacza.

Kadra szkoły języka chińskiego Wushi.pl

WROCŁAW – ODDZIAŁ GŁÓWNY

Zihao Zhuge (Tiantian) - wykładowca Wushi.pl

Zihao Zhuge (TianTian)
诸葛子豪

Mgr. Zihao Zhuge (Tiantian), Chińczyk, urodzony w Pekinie. W dzieciństwie po raz pierwszy odbył podróż do Polski i już wtedy zrodziła mu się myśl, aby przyjechać do Wrocławia. Po przyjeździe do Polski zaczął uczyć się polskiego i ukończył studia magisterskie we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie przedsiębiorstwem.  Jako pasja, od  2012r. uczy Polaków chińskiego, co doprowadziło do założenia Akademii Języka Chińskiego Wushi w 2015r., która aktualnie jest liderem wśród szkół chińskiego na Dolnym Śląsku.

“Podręcznik Wushi” opracowany przez Tiantian’a to właśnie wynik jego pracy bazujący na wieloletnim doświadczeniu w nauce chińskiego, to zaplanowany materiał do efektywnej nauki chińskiego, podczas tworzenia którego, autor wziął pod uwagę punkt widzenia z perspektywy Polaków uczących się języka chińskiego. Tiantian jest częstem gościem w TVP Wrocław, gdzie m.in. gości podczas programu profesora J. Miodka. “Tiantian i Akademia Chińskiego Wushi to nasz dobry kolega” – taki komentarz padł z ust samego profesora J. Miodek. Od roku 2020 jest również gościem wrocławskiej lokalnej gazety oraz kursu MBA online.  Zawodowo zajmuje się również tłumaczeniami chińsko-polskimi, polsko-chińskimi, które wykonywał już m.in. dla: ambasadora Chin, Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Wojewódzkiego i wielu innych firm polskich oraz międzynarodowych. Tiantian to osobowość, która łamie wiele stereotypów, pokazując nam prawdziwe, nowoczesne Chiny i realia życia Chińczyków.

Agnieszka Wadelska - wykładowca Wushi.pl

Agnieszka Wadelska
武思莲

Sinolog Agnieszka Wadelska, absolwentka kierunku Sinologia w WSJO w Poznaniu, jako jedna z nielicznych studentów w całym kraju napisała swoją pracę licencjacką po chińsku, podczas której badała “Problemy, które napotykają Polacy podczas nauki języka chińskiego”. Odbyła również kurs chińskiego w Chinach oraz na Tajwanie. W Akademii Języka Chińskiego Wushi jest ulubioną przez kursantów nauczycielką od ćwiczeń—najlepiej wie, kiedy i w jaki sposób wdrożyć odpowiednie materiały już od samych podstaw oraz wytłumaczy w zrozumiały sposób elementy gramatyki, a także zadba o to, aby kursanci poprzez praktykę nauczyli się nowych zagadnień.

Zhao Dongxia - wykładowca Wushi.pl

Zhao Dongxia
赵冬夏

Zhao Dongxia, absolwentka filologii rosyjskiej, doświadczona nauczycielka chińskiego, szczególnie pasjonuje się nauką dzieci i młodzieży, a także świetnie prowadzi lekcje indywidualne dostosowując plan nauczania do indywidualnych oczekiwań ucznia. Nasi kursanci przede wszystkim cenią w niej cierpliwość i sympatyczne podejście.

Wang Shumian - wykładowca Wushi.pl

Wang Shumian
王姝勉

Dr. Wang Shumian, po ukończeniu studiów doktoranckich w UK przeprowadziła się do Wrocławia. Zajmuje się nauką chińskiego w Akademii Języka Chińskiego Wushi, w szczególności tych kursantów, którzy posługują się językiem chińskim już na wysokim poziomie. Dodatkowo pełni rolę w Wushi jako specjalista marketingu i menadżer strategii.

KRAKÓW

Cao Yang

Cao Yang
曹扬

Cao Yang, absolwentka filologii polskiej w Pekinie, a także studiów magisterskich na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie. Jest zafascynowana językiem polskim oraz nauczaniem. Z zamiłowania do nauki języka polskiego zdała państwowy egzamin JP jako obcego na poziomie C1 z wysoką oceną, zdobyła także I miejsce w konkursie krasomówczym języka polskiego organizowanym przez ambasadę Chińskiej Republiki Ludowej.

W celu poszerzenia wiedzy w zakresie nauczania języka chińskiego, uczestniczyła w szkole letniej i otrzymała certyfikat międzynarodowego szkolenia nauczycieli języka chińskiego. W życiu prywatnym prowadzi także kanał na YouTube “Chiny z nami”, w którym pokazuje prawdziwe Chiny w oczach młodego pokolenia Chińczyków. W Wushi zajmuje się rozwojem rynku małopolskiego, nauką chińskiego na średnim – wyższym poziomie.

POZNAŃ

Du Changxue

Du Changxue
杜昌学

Du Changxue, urodzony w Kantonie, native speaker języka kantońskiego i mandaryńskiego. Jest absolwentem filologii polskiej na Kantońskim Uniwersytecie Spraw Międzynarodowych. Uzyskując stypendium za pośrednictwem Ambasady ChRL w latach 2020/2022, kontynuował naukę na studiach magisterskich na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej na UAM w Poznaniu. Został twarzą Wydziału promując UAM dla chińskich kandydatów na studia.

Wcześniej studiował na UMK przez rok i został przewodniczącym samorządu Związku Chińskich Studentów i Naukowców w Toruniu. W Instytucie Konfucjusza w Toruniu i w Białymstoku był organizatorem lub gościem podczas wydarzeń na temat chińskiej kultury. Nie tylko ma doświadczenie podczas tłumaczenia na Targach, a także zdobył je podczas praktyk jako tłumacz w fabrykach w Polsce. W teamie Akademii Języka Chińskiego Wushi zajmuje się rozwojem i szerzeniem nauczania chińskiego na rynku wielkopolskim, nauką mandaryńskiego oraz kantońskiego.

SPRAWDŹ NASZE KURSY

W Akademii Języka Chińskiego Wushi znajdziesz najszerszą ofertę kursów chińskiego w Polsce, dla każdego, na każdym poziomie, przez cały rok. Niezależnie od tego gdzie się uczyłeś lub dopiero chcesz rozpocząć naukę j. Chińskiego, niezależnie od tego jakie trudności napotykasz w nauce j.chińskiego, znajdziesz w WUSHI profesjonalne doradztwo oraz dopasowany do indywidualnych oczekiwań kurs. Oferujemy kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych, zaawansowanych, biznesowe, dla dzieci i młodzieży. Wszystkie wymienione kursy dostępne w modelu „Hybryda”, czyli online lub stacjonarnie w naszej szkole. Umów się z nami na darmową konsultację, a nasi eksperci doradzą, co będzie dla ciebie najlepsze, abyś osiągnął skuteczne efekty w nauce chińskiego!