Chiński dla dzieci i młodzieży — kurs języka chińskiego

Biegła znajomość języków obcych otwiera liczne drzwi zarówno na poziomie edukacji szkolnej, ale również uniwersyteckiej, a następnie na rynku pracy. Język angielski jest już właściwie must have i nie stanowi szczególnie wyróżniającej kompetencji. Aby zabłysnąć na tle innych uczniów bądź pracowników, konieczne jest posiadanie unikatowej umiejętności. Nauka języka chińskiego w Wushi pozwala dziecku zapoznawać się z nową kulturą we własnym tempie. Dzięki przydzieleniu do swojej grupy wiekowej wraz z rówieśnikami ma okazję do omawiania intrygujących tematów i wymiany swoich spostrzeżeń. Dzięki styczności z obcymi zwyczajami, tradycjami i zasadami nasi najmłodsi kursanci poszerzają swoje horyzonty i stają się bardziej otwarci na inne kultury. Cały kurs trwa 21 godzin, a spotkania mają formę stacjonarną lub zdalną — według indywidualnych preferencji.

Język chiński dla dzieci
Dlaczego warto uczyć się języka chińskiego

Nauka chińskiego dla dzieci w Wushi

Akademia Języka Chińskiego Wushi to nie tylko wykwalifikowana kadra lektorska, ale również innowacyjne, autorskie metody nauczania. Najważniejszy jest dla nas komfort oraz preferencje kursantów, dlatego prowadzone przez nas zajęcia odbywają się w małych grupach, dzięki czemu nauczyciele mogą poświęcić każdemu swoją uwagę. Znajomość języka chińskiego staje się coraz bardziej pożądaną kompetencją na rynku pracy. Im wcześniej dziecko zacznie zapoznawać się obcymi kulturami oraz językami, tym łatwiej będzie mu w przyszłości przyswajać kolejne pojawiające się informacje. Kurs chińskiego dla dzieci i młodzieży w Wushi przygotowany jest z myślą o naszych najmłodszych kursantach, tak aby przez całe zajęcia nie traciły zainteresowania omawianymi tematami i mogły uczyć się posługiwania językiem w piśmie i mowie w sposób swobodny.

Organizacja zajęć

Zajęcia dla dzieci i młodzieży rozpoczynają się od poznania najprostszych znaków oraz ich prawidłowej wymowy. Dzięki tym podstawom kursanci otrzymują dobry wstęp do ewentualnej dalszej nauki. Nasi lektorzy posługują się zarówno tradycyjnymi formami przekazywania wiedzy tj. podręcznikami i ćwiczeniami, ale również bardziej rozrywkowymi sposobami jak np. miniteatr. Podczas zajęć panuje przyjazna, bezstresowa atmosfera sprzyjająca utrwalaniu nowych informacji.

Materiały do nauki

Aby zapewnić naszym kursantom kompleksową wiedzę, wykorzystujemy opracowane przez nas materiały dydaktyczne oraz inne formy urozmaicenia procesu edukacji. Nasi najmłodsi uczniowie poznają język oraz kulturę chińską poprzez śpiew, zajęcia plastyczne, gry, a nawet przedstawienia teatralne.

Nauczyciele

Edukacją dzieci zajmuje się kadra doświadczonych lektorów języka chińskiego, którzy zostali przeszkoleni do pracy z najmłodszymi kursantami. Cechuje ich kreatywność oraz korzystanie z nietuzinkowych form przekazywania wiedzy. Oprócz tradycyjnych materiałów edukacyjnych stosują również innowacyjne metody, mające na celu przybliżyć dzieciom i młodzieży poznawaną kulturę oraz język. Nasze zajęcia prowadzą native speakerzy posługujący się płynną polszczyzną oraz sinolodzy z Polski. Dzięki temu kursanci mają okazję spojrzeć na każdy temat z różnych perspektyw.

Efekty kursu dla dzieci i młodzieży

Podczas kursu dzieci uczą się najłatwiej przyswajalnych znaków oraz prawidłowej wymowy. Stosowana jest tu technika obowiązująca w szkołach chińskich edukujących dzieci w tych samych przedziałach wiekowych. Celem kursu jest zapoznanie uczniów z podstawami języka chińskiego oraz zaznajamianie ich z kulturą Wschodu. Kluczowe jest tutaj wywołanie zainteresowania poruszanymi tematami, aby zachęcić do dalszego uczestnictwa w zajęciach i rozwijania swoich kompetencji lingwistycznych.

Zapisy na kurs języka chińskiego dla dzieci

Chcesz, aby Twoje dziecko posiadło unikalną umiejętność, która będzie mu przydatna zarówno w okresie edukacji szkolnej, jak i uniwersyteckiej, a następnie w wybranej karierze? Zależy Ci na poszerzaniu horyzontów swojej pociechy — wiedzy o kulturze i społeczeństwie Państwa Środka? Zachęcamy do zapisów na nasz kurs języka chińskiego dla dzieci i młodzieży!

Liczba godzin kursu: 21 godzin

Cena za kurs: 999 zł

Sprawdź inne kursy w naszej ofercie

W Wushi dbamy o najwyższy poziom nauczania naszych kursantów niezależnie od ich wieku, wykształcenia i posiadanej na początku kursu wiedzy. Nawet najmłodsi uczniowie mogą liczyć na szybki rozwój i interesujące formy przyswajania wiedzy. Nasza szeroka oferta zawiera:

Masz wątpliwości co do tego, czy Twoje dziecko jest gotowe na naukę języka chińskiego? Zapraszamy na lekcje pokazowe, podczas których poznacie naszych nauczycieli oraz dostępne sale zajęciowe.