Partnerzy Wushi

Logo Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu to największa i najlepsza niepubliczna uczelnia na Dolnym Śląsku. To także nasz zaufany partner w szeroko pojętej edukacji. Dzięki naszej współpracy mamy zaszczyt ogłosić, że wszystkich studentów i pracowników WSB serdecznie zapraszamy do Akademii Wushi na kursy języka chińskiego ZE SPECJALNĄ ZNIŻKĄ W WYSOKOŚCI AŻ 25%. Studencie, pracowniku WSB – przyjdź do nas i poszerzaj swoje horyzonty! W wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Logo Chiny To Lubię

CHINY TO LUBIĘ!

Akademia Języka Chińskiego Wushi wspiera wszystkie inicjatywy, które służą budowaniu mostu kulturowego i językowego między Chinami a Polską.

Dlatego z przyjemnością nawiązaliśmy współpracę z portalem „Chiny To Lubię” Wszystkich „chinopasjonatów” serdecznie zapraszamy do poznawania Państwa Środka wraz z naszym partnerem!

Pekiner.pl

PEKINER.PL

Tekst o Pekiner.pl

Logo SzkołyJęzykowe.info

SZKOŁYJĘZYKOWE.INFO

Tekst o SzkołyJęzykowe.info

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

SPRAWDŹ NASZE KURSY

W Akademii Języka Chińskiego Wushi znajdziesz najszerszą ofertę kursów chińskiego w Polsce, dla każdego, na każdym poziomie, przez cały rok. Niezależnie od tego gdzie się uczyłeś lub dopiero chcesz rozpocząć naukę j. Chińskiego, niezależnie od tego jakie trudności napotykasz w nauce j.chińskiego, znajdziesz w WUSHI profesjonalne doradztwo oraz dopasowany do indywidualnych oczekiwań kurs. Oferujemy kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych, zaawansowanych, biznesowe, dla dzieci i młodzieży. Wszystkie wymienione kursy dostępne w modelu „Hybryda”, czyli online lub stacjonarnie w naszej szkole. Umów się z nami na darmową konsultację, a nasi eksperci doradzą, co będzie dla ciebie najlepsze, abyś osiągnął skuteczne efekty w nauce chińskiego!